Кращий гендерночутливий STEM-урок



Всеукраїнський конкурс 
«Кращий гендерночутливий STEM-урок» – це ресурс для впровадження нових практико-орієнтованих ідей у навчанні здобувачів освіти від вчителів-новаторів. Мета конкурсу популяризувати ідеї STEM-освіти через розробку інтегрованих гендерночутливих уроків/занять та заохочення педагогічної спільноти застосовувати STEM-підходи під час освітнього процесу.

Досягнення мети Конкурсу здійснюється через реалізацію таких завдань:

  • виявлення та підтримка талановитих вчителів та вчительок закладів освіти, які підтримують гендерну рівність;

  • залучення освітян до світоглядних курсів з питань гендерної чутливості, психології, стресостійкості та інших важливих компонентів сфери навчання;

  • поширення кращого досвіду роботи щодо створення системи розвитку гендерночутливого STEM-навчання в закладах освіти;

  • створення інформаційної бази STEM-уроків;

  • розроблення рішення, яке б сприяло залученню дівчат до вивчення природничих і технічних наук та розкриттю їхнього потенціалу.

Конкурс проходить у шість етапів:

Перший етап (01.11.2023) — інформаційний: інформування потенційних учасників/ць про проведення Конкурсу, строки та умови прийому заявок і подання робіт.

Другий етап (з 06.11.2023 по 20.11.2023— STEM-майстерня (тренінги, лекції, інформаційні сесії).

Третій етап (з 06.11.2023 по 20.11.2023) — розробка учасниками уроків/занять (розробка уроків/занять триває паралельно зі STEM-майстернею).

Четвертий етап (з 22.11.2023 по 04.12.2023 22— визначення членами журі найкращих занять.

П’ятий етап (з 05.12.по 12.12.2023— STEM-майстерня зі створення презентацій, додаткові тренінги з пітчингу і для фіналістів/ок Конкурсу

Шостий етап (19 грудня 2023 року) — фінальна конференція де будуть визначені та оголошенні переможці.

Детальніше про умови конкурсу: Умови

Зареєструватися на подію можна тут – Форма реєстрації

Участь у заході є безоплатною.

Організатори події: CSR Ukraine, експертна організація “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з компанією Infopulse.

Захід відбудеться за сприяння: ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, Український державний центр позашкільної освіти, Освітній проєкт “На Урок”, Академія професійного розвитку.

Всеукраїнський конкурс “Найкращий гендерночутливий STEM-урок 2023” здійснюється у рамках проєкту #ДівчатаSTEM.

Немає коментарів:

Дописати коментар

STEM-освіта – орієнтир на майбутнє.
STEM-освіта – орієнтир на майбутнє.
24 листопада 2023 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти для педагогічних працівників на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet проведено навчальний майстер-клас «STEM-освіта – орієнтир на майбутнє”. Для участі в заході були запрошені вчителі математики, фізики, хімії, біології, інформатики закладів загальної середньої освіти
Інноваційний підхід до науково-дослідної роботи в умовах реформи «Нова українська школа»
Інноваційний підхід до науково-дослідної роботи в умовах реформи «Нова українська школа»
В рамках роботи XV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» 26 жовтня 2023 р. працівниками Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти проведено воркшоп на тему «Інноваційний підхід до науково-дослідної роботи в умовах реформи «Нова українська школа».Директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти,