Навчально-тренувальні збори з робототехніки



У сучасному світі інновацій та технологій розвиток STEM-освіти стає надзвичайно важливим. Одним із яскравих проявів цього напряму в Україні є робототехніка. Щоб забезпечити педагогам та здобувачам освіти високий рівень підготовки до впровадження робототехніки в школі, лабораторією STEM-освіти Тернопільського ОКІППО разом з Василем Ярославовичем Гайдою, викладачем кафедри змісту і методик навчальних предметів, організовано навчально-тренувальні збори, які стануть невід’ємною частиною шляху до успіху. 4 квітня 2025 року завершилися трьохденні навчально-тренувальні збори команд з підготовки до участі у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки «ROBOROBO OLYMPIAD».

Метою заходів було ознайомити вчителів та учнів з можливостями використання робототехнічних комплектів в освітньому процесі; розвинути навички проєктної та дослідницької діяльності; сприяти реалізації освітніх потреб педагогів у підвищенні методичного та практичного рівнів фахової компетентності щодо впровадження STEM-освіти та робототехніки в професійній діяльності та розвитку творчого потенціалу; сприяти популяризації STEM-освіти серед учнівської молоді.

У зборах взяли участь команди з таких освітніх закладів: Бережанський ліцей Тернопільської обласної ради, Комунальний заклад Мишковицький ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кременецької міської ради Тернопільської області, Кременецький академічний ліцей імені У. Самчука Кременецької міської ради, Опорний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області, Ліцей №2 м. Хоростків Хоростківської міської ради.

Учасники зборів працювали з набором DIYGO AI і мали можливість створити як прості, так і складні механічні моделі та робототехнічні конструкції, протестувати їх в різних умовах, досліджувати різноманітні механізми та датчики, використовуючи свій креатив та творчі здібності.

Ці юні таланти будуть з гідністю представляти нашу область на змаганнях та олімпіадах з робототехніки та демонструвати значно кращі результати.

Завдяки таким заходам вони отримують цінний досвід, який стане в нагоді при вступі до вищих навчальних закладів або під час подальшої кар'єри у сфері ІТ та інженерії.

Дякуємо усім учасникам навчально-тренувальних зборів активну участь, креатив та професіоналізм. Разом зробимо нашу освіти кращою!

докладніше

Немає коментарів:

Дописати коментар

Педагогічний форум «Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи»
Педагогічний форум «Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи»
24 квітня 2025 року відповідно до плану роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти на платформі сервісу Google Meet відбувся педагогічний форум «Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи» в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2025».Мета заходу полягала в ознайомленні педагогічних працівників з актуальними проблемами інноваційного
SТЕМ-кав’ярня
SТЕМ-кав’ярня
 Stem-кав’ярня для педагогічних працівників на тему "STEM-проєкти як засіб реалізації міжпредметної інтеграції в Новій українській школі"28 березня 2025 р. працівниками центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та лабораторії STEM-освіти Тернопільського ОКІППО проведено Stem-кав’ярню для педагогічних працівників на тему "STEM-проєкти як засіб реалізації міжпредметної