Stem-кав’ярня для педагогічних працівників на тему "STEM-проєкти як засіб реалізації міжпредметної інтеграції в Новій українській школі"
28 березня 2025 р. працівниками центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та лабораторії STEM-освіти Тернопільського ОКІППО проведено Stem-кав’ярню для педагогічних працівників на тему "STEM-проєкти як засіб реалізації міжпредметної інтеграції в Новій українській школі".
Метою заходу було підвищити професійні компетентності педагогічних працівників у контексті реалізації завдань НУШ, поглибити знання педагогів про створення STEM-проєктів, використання STEM-освіти для формування ключових та предметних компетентностей, здійснити обмін досвідом щодо міжпредметної інтеграції засобами STEM- технологій.
Захід розпочався з екскурсу в історію виникнення кави та проведення інтерактивної вправи «Кава з інноваціями» (методист центру інформатики, ІТ та ДО Наталія Німко).
У виступі на тему «Stem-кав’ярня: як заварити ідеальний урок? (прості рішення для кожного вчителя)» вчитель інформатики Мишковицького ліцею Великоберезовицької селищної ради Мар’яна Лагудза поділилася ідеями щодо проведення Stem-уроків та міжпредметної інтеграції.
Алгоритм створення успішного проєкту та як організацізувати проєктно-дослідницьку діяльність на уроках - про це йшлося у виступі в.о.завідувача лабораторіїєю STEM-освіти, методистки Зоряни Миколів. Також Зоряна Петрівна надала дорожню карту створення Stem-проєктів.
Наталя Німко охарактеризувала цифрові інструменти для роботи із STEM-проєктами та поділилася рекомендаціями щодо оцінювання STEM-проєктів.
Родзинкою заходу була робота в групах, де учасники заходу працювали над створенням екологічних проєктів. Коанди підготували та прещентували проєкти «Розумний будинок» та «"Друге життя пластику: переробка у школі".
Захід пройшов у творчій атмосфері. Педагоги отримали практичні навички роботи з цифровою дошкою, вміння працювати в команді, обмінюватися ідеями щодо створення Stem-прєктів.
Щиро дякуємо спікерам та усім учасникам Stem-кав’ярні за участь, цікаві ідеї та творчу співпрацю.
Усі матеріали будуть розміщені на сторінці сайту центру інформатики, ІТ та ДО у розділі «Методичні рекомендації» за посиланням http://ict.ippo.edu.te.ua/
Немає коментарів:
Дописати коментар